Вілла Palais Eden

  • 350 м²

Вілла Palais Eden Марракеш розрахована на до 8 гостей та розташована лише за 9 хвилин ходьби від таких природних об'єктів, як Eden Aquapark.

У Вілла Palais Eden є ванна кімната з окремим туалетом і душем. Гості також можуть насолодитися зручністю фена і банних рушників.

Помешкання в Марракеші оснащене повністю обладнаною кухнею з посудомийною машиною, кавоваркою і духовкою.

Заміський гольф-клуб Royal Palm за 10 хвилин їзди, а Марракеш Менара за - 5 км від вілли в Марракеші. Вілла розташована в межах 10 хвилин ходьби від автобусної зупинки Eden Anadolou і на відстані 11 км від залізничного вокзалу Marrakesh.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Вілла Palais Eden Марракеш
Beautiful New Modern House With Full Comfort
Ціна лише для моб. пристроїв

Beautiful New Modern House With Full Comfort

998 м від помешкання
USD 202 USD 182
за ніч
Luxury Villa With Heated Pool In Marrakech
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury Villa With Heated Pool In Marrakech

1.6 км від помешкання
Villa Contemporaine
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Contemporaine

1.7 км від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Marrakech
    11 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Безкоштовна парковка

    Послуги на території

    • Цілодобова охорона

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Басейн з підігрівом
    • Відкритий басейн
    • Шезлонги
    • Тераса
    • Сад
    • Обладнання для барбекю

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Гардеробна
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Кав'ярня
    • Детектори диму
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 13:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 12:00
    Часті питання
    • ❓
      Які зупинки транспорту знаходяться найближче до Вілла Palais Eden?
      Автобусна зупинка Eden Anadolou розташована в межах 10 хвилин ходьби від Вілла Palais Eden.
    • ❓
      Які правила заїзду та виїзду з цієї вілли?
      Гості цієї вілли повинні заїхати не пізніше 20:00 і виїхати до 12:00.
    • ❓
      Чи є на Вілла Palais Eden кухня?
      Так, на Вілла Palais Eden є повністю обладнана кухня.
    • ❓
      У цій віллі можна розмістити гостей з домашніми тваринами?
      На жаль, дружелюбним до домашніх тварин не допускають на територію помешкання.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Marrakech
    11 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Вілла Palais Eden Марракеш

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити